Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinenaszejablonki6 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: DOM W JABŁONKACH 6
27613 odwiedzin | wpisów: 87, komentarzy: 389, obserwuje: 62

Zaczynamy działać

autor: naszejablonki6 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Mrozy na szczęście już odpuściły i można ruszyć dalej z budową :). Elektryka już rozłożona. Panowie elektrycy bardzo solidni. W jeden dzień wywiercili miejsca pod puszki a na drugi dzień przyjechali o 5 rano na 6 samochodów. O 11 wszystko było zrobione. Byliśmy pod dużym wrażeniem :). W następnej kolejności czekają hydraulik i wylewkarz, którzy już są umówieni. Wejdą zaraz po tynkarzach, których aktualnie gościmy na budowie. Panowie wszystkie kable już poprzykrywali i niedługo kończą. Próbujemy nadgonić stracony czas, zobaczymy czy nam się uda. Oby pogoda dopisała to wszystko się jakoś poukłada. Trochę pozmieniała nam się data przeprowadzki, chcemy się przeprowadzić do października o ile wszystko uda się zrobić.

Mamy już zamówione drzwi zewnętrzne i bramę garażową. Drzwi wewnętrzne i parapety będzie nam robił zaprzyjaźniony, sprawdzony już stolarz. Bardzo poczciwy człowiek tylko terminy ze względu na ilość zamówień są wydłużone. Nawet ze spokojem przyjął moje fanaberie o przejściu dla kota w drzwiach z wiatrołapu do salonu :D. Mówił, że takich jeszcze nie robił ale może spróbować;).

Powoli rozglądamy się za wykończeniem. Ekipę już mamy umówioną tylko pomysłów na aranżację trochę za dużo :). W końcu trzeba będzie się na coś zdecydować. Jedyne, póki co pewne to to, że meble do kuchni będą z Ikea. W oko wpadł mi ich nowy front jasnoszary w połysku - Ringhult. Więc na 90% będą takie. O ile coś mi innego do głowy nie strzeli a to niewykluczone. Pora także decydować się na sprzęt a jak zwykle wszystkiego jest tak dużo, że mętlik w głowie się robi. Całe szczęście, że nie wszystko musimy kupować bo część mamy z obecnego mieszkania. 

Co do łazienek to jedyne co mniej więcej wiem to kolory. Ale to już jakie płytki to czarna magia. No cóż będę się musiała z tym zmierzyć, ponieważ zgodziłam się na podział obowiązków. Mąż buduje a ja wykańczam. Słowo się rzekło. Trzymajcie kciuki żebym nie poległa :).

Poniżej kilka zdjęć z elektryki i kolejnego już najbardziej aktualnego etapu czyli tynków.


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:48341
Liczba wpisów:206230
Liczba komentarzy:871798
Liczba zdjęć:761435
Użytkownicy online:544
Pow. użytkowa: 104.4 m²
Pow. użytkowa: 102.7 m²
Pow. użytkowa: 129.9 m²
Pow. użytkowa: 142.9 m²