Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinenaszejablonki6 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: DOM W JABŁONKACH 6
27614 odwiedzin | wpisów: 87, komentarzy: 389, obserwuje: 62

Chwilowy przestój

autor: naszejablonki6 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Na budowie chwilowy przestój.W tym czasie sprzątamy trochę na budowie. Zalegające resztki drewna ogłosiliśmy przez OLX, że chętnie oddamy za darmo i po godzinie mieliśmy już chętnego, który przyjechał na drugi dzień i zabrał wszystko. Postawiliśmy kontener na śmieci i przerzuciliśmy gruz oraz wysprzątaliśmy pomieszczenia.

Powoli rozplanowuję kuchnię. Najważniejszy był wybór lodówki, żeby wiedzieć jaka będzie jej szerokość. Pomoże to w rozmieszczeniu poszczególnych szafek, ponieważ na 99% kupimy meble w IKEA.

Dzisiaj dołożyliśmy kilka pustaków do ścianki telewizyjnej co ostatecznie zdecydowało, że musi tam stanąć jeszcze jeden rządek. 

W dolnej łazience w oknie mamy mleczną szybę, co chyba nie było dobrym wyborem. Co wchodzę to łazienki to chcę ściągać folię z okna a tam nie ma folii   .

Coraz bardziej podoba mi się kolor okien i dochodzę do wniosku, że zmiana decyzji z antracytu na winchester było dobrym posunięciem. Naszym zdaniem rozjaśnia budynek. Natomiast koloru dachu za nic bym nie zmieniła :).

W przyszły weekend pousuwamy wystające pręty zbrojeniowe i zalakierujemy je. Zwrócił nam na to uwagę nasz kierownik budowy. Powiedział, że rdza będzie przebijać przez tynki. My o tym nie pomyśleliśmy, człowiek się cały czas uczy.

Miłego tygodnia:)Komentarze (4)
autor:deffnet  dodano: 11 miesięcy temu
My też tynki w marcu - oby tylko pogoda dopisała nam wszystkim 😊
Odpowiedź do deffnet
autor:naszejablonki6  dodano: 11 miesięcy temu
Dokładnie. Trzymam kciuki za nas :-)
autor:mojeendo  dodano: 11 miesięcy temu
Jesteśmy na tym etapie co wy i też wstawiliśmy mleczną szybę w łazience i już teraz wiem że to była super decyzja. Po pierwsze mam wannę i wc obok okna więc musiałoby być zasłonięte a nie wyobrażam sobie żeby cały czas była zasunięta roleta a po drugie nie chce żadnej firanki w łazience. A mleczna szyba jest idealnym rozwiązaniem daje światło a nie widać nic w środku. Co prawda nasze okno jest dwa razy większe od waszego więc jest dosyć jasno ale myślę że się przekonasz do tej szyby😊
Odpowiedź do mojeendo
autor:naszejablonki6  dodano: 11 miesięcy temu
Dzięki za słowa otuchy :-). Pozdrawiam serdecznie

Ścianka pod tv

autor: naszejablonki6 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wróciliśmy z ferii i od razu pognaliśmy na budowę. Co prawda niewiele się zmieniło ale powstała ścianka pod telewizor :). Wyszła całkiem dobrze, jednak stwierdziliśmy, że przydałby się jeszcze jeden rząd pustaków, więc mąż będzie się musiał pobawić w murarza:).


Jutro i pojutrze będziemy robili porządki na budowie. 

Dom coraz bardziej nam się zaczyna podobać. Mamy nadzieję wprowadzić się jeszcze w tym roku.
Ścianki działowe na piętrze

autor: naszejablonki6 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »


W końcu na piętrze murarze postawili wszystkie ścianki działowe. Pokoje wyszły optymalne. Na razie w sypialni zrezygnowaliśmy z garderoby bo nie jestem pewna czy chcę ją w tym miejscu. 

Na dole pozostała do wymurowania ścianka pod telewizor. Dobrze, że mamy blisko na budowę i możemy w każdej chwili tam podjechać. Przedwczoraj mąż po pracy zajechał i patrzy a ścianka pod telewizor jest stawiana pod schodami :). Pomimo tego, że mieli plany to jednak myśleli, że my chcemy po prostu przestrzeń pod schodami zapełnić. Wtedy tv musiałby chyba lewitować. Trzeba jednak wszystkiego mocno pilnować i mówić drukowanymi literami a i tak czasem ktoś zrobi po swojemu. Już zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić chociaż jest to mocno męczące.

Powoli musimy rozplanować elektrykę i hydraulikę. Zajmiemy się tym w przyszłym tygodniu.

Poniżej kilka zdjęć z aktualnego stanu budowy.

Okna

autor: naszejablonki6 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Od wczoraj mamy okna i rolety:). Bardzo się cieszymy - tak, że aż postanowiliśmy drzwi również zamówić :). Okna i rolety tak jak już wspominałam w poprzednim poście kolor winchester. Okna profil Veka trzyszybowy. Montaż zajął ekipie cały dzień, ale udało się wszystkie okna i rolety umieścić na swoich miejscach.

 Okoliczne koty były zdziwione, że już nie mogą sobie bezproblemowo chodzić bo wszystko już pozamykane. Mąż zrobił nasze pierwsze "drzwi" zamykane na kłódkę. Więc można powiedzieć, że mamy nasz pierwszy klucz do domu.
Pow. użytkowa: 126 m²
Pow. użytkowa: 115 m²
Pow. użytkowa: 165.1 m²
Pow. użytkowa: 134.5 m²